LEVERTIJD
ikwileenposter.nl wil graag elke bestelling ZSM bij de desbetreffende klant krijgen maar aangezien het een eenmanszaak betreft hebben wij een levertijd van maximaal 5 werkdagen ingesteld, niet heel slecht toch!? Dat zegt niet dat elke bestelling evenlang onderweg is. Het streven is namelijk om alle orders die voor 12:00 uur zijn besteld op werkdagen, binnen 3 werkdagen bij de desbetreffende klant te leveren. Zodra de betaling van je bestelling is voldaan word je op de hoogte gehouden. Je ontvangt meerdere e-mailberichten over de status van je bestelling.
Vanaf het moment dat de pakketten zijn overgeleverd aan PostNL heeft IWEP geen invloed meer op de levertijd. Dit heeft vooral betrekking op de feestdagen. IWEP zorgt ervoor dat de bestellingen maximaal vier dagen na het moment van bestellen zijn overgeleverd aan PostNL. Rond de feestdagen kan het zijn dat een artikel een dag langer onderweg is vanwege de extreme drukte.
Voor verzendingen buiten Nederland kan de levertijd extra tijd kosten. De precieze levertijd kunnen wij niet voorspellen. Het wordt in Nederland maximaal vier dagen na het moment van bestellen overgedragen aan PostNL en daarna komt het pakket ZSM naar je toe.
De verzendkosten bedragen €4,95 voor bestellingen in Nederland & België bij bestellingen onder de €25,00.
RETOURNEREN
Bij IWEP onderscheiden we twee soorten producten: gepersonaliseerde posters (zoals kraamposters) en standaardproducten. Voor beide soorten gelden verschillende retourvoorwaarden:
- Standaardproducten
Voor niet-gepersonaliseerde producten geldt het wettelijk herroepingsrecht. Dit betekent dat je deze producten tot 14 dagen na ontvangst zonder opgave van reden kunt retourneren. Wil je gebruikmaken van dit recht, stuur dan een e-mail naar info@ikwileenposter.nl met je bestelgegevens en geef aan dat je het product wilt retourneren. Je ontvangt vervolgens een retourinstructie en -label.
- Gepersonaliseerde posters
Producten die gepersonaliseerd worden op basis van jouw eigen invoer (zoals naam, datum of geboortegegevens) vallen buiten het wettelijke herroepingsrecht. Deze worden speciaal voor jou op maat gemaakt en kunnen daarom niet worden geretourneerd. De verkoop is na succesvolle betaling dan ook definitief.
- Beschadigde producten
Is je product bij levering beschadigd, dan kun je dit binnen 14 dagen na ontvangst melden via e-mail of telefoon. Vermeld hierbij je ordernummer en voeg een foto van de schade toe. Als de schade onder onze retourvoorwaarden valt (en niet door eigen toedoen is ontstaan), ontvang je kosteloos een retourlabel van ons om het product terug te sturen via een PostNL-punt.
- De consument heeft 14 dagen de tijd om de bestelling te herroepen en de retourzending te melden
- Na melding van de retourzending heeft de consument 14 dagen de tijd om het product terug te sturen
- Na melding van de retourzending heeft de winkelier 14 dagen om het orderbedrag (inclusief verzendkosten) terug te betalen
Natuurlijk gaan we ervan uit dat je onze posters in het echt nóg mooier vindt dan op beeld.